Darknes Wolf



Nie szukali się zbyt długo w rozbawionym tłumie.
Zbyt wiele mieli ze sobą wspólnego.Łączyło ich zamiłowanie do krzykliwego,
kolorowego, fantazyjnego stroju, do zrabowanych błyskotek, mieczy,
których nie odpinali nawet do tańca.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Proszę zapoznać się z z nowymi wątkami w dziale SPRAWY KLANOWE.

#1 2008-05-24 11:12:46

ronin

Administrator

8914232
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 37
Punktów :   

DLACZEGO NIE MA KLANU DARKNES WOLF?

Witam

Wczoraj postanowiono o polaczeniu dwoch klanow; naszego i Spidersik. Jest to dobry klan i dobry nowy CL nick HaevyMan (moją decyzją jest iż o nie ja) ; klan gra często i ich CL będzie mial na uwadze wszystkich byłych członków DW. Macie pierwszeństwo do a gratow zgodnie z umową  miedzy nasza radą klanu a nim. Stworzymy silny z duza liczba osob online klan. Liderem jest spoil na 70 lvl dzieki czemu nie ma problemow z a gratami. Zaczniemy chodziic w końcu na normalne RB. BARZDZO PROSZE O PM DO HAEVYMAN aby was przyjął do nowego klanu; to moje ostatnie polecenie w klanie.

DLACZEGO?


Nasz klan nie mial zbyt wiele osob ktore graly online przez co bylo trudno konczyc quest w TOI na a graty, nie mielismy dobrego spoila anie zadnego bufera poza altami innych graczy. Bylo nas stac jedynie na uposazenie sie w B graty.


CO ZYSKAMY?

Zyskamy napewno gwarancje iz po wejściu do gry bedziemy mieli z kim koksać ponieważ liczba członków sie zwiększy. Moze nie sama liczba co ilość osób online, liczba graczy aktywnych. Mamy pierwszeństwo do a gratów ponieważ powaznie zasilimy nowy klan matsami.

Mam nadzieję ze bedziecie mnie milo wspominac ; nie tylko osoby które udało się uzbroić. Recka na soma i keye oddam dla dajki a miecz Great Sword powędruje do kurt1984.

PS. nie wiem czy wstapie do was do nowego klanu od razu ale napewno w razie czego pm me a pomoge wam sprzetem i wiedza na temat gry.

Mam nadzieje ze decyzja rady klanu przyniesie wam większe korzyści. Powodzenia i dziekuje wszystkim lojalnym członkom klanu za dobrą gre.

Offline

 

#2 2008-05-24 12:56:37

Reynard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: DLACZEGO NIE MA KLANU DARKNES WOLF?

No ja również dziękuje, w klanie było bardzo miło. Ale teraz będzie nas więcej czyli będzie milej:D

Offline

 

#3 2008-05-24 21:22:57

Miemios

Nowy użytkownik

11837392
Skąd: KW
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: DLACZEGO NIE MA KLANU DARKNES WOLF?

Roninn hmmm co tu diużo pisac napewno bede Cie dobrze wspominal....ale wiesz jak mi szkoda tego ze z nami nie bedziesz prosze cie dojdz do nas jak najszybciej....Pozdrawiam Cie moj Roninkuuu...3maj sie:D jak cos to pm me tez napewno pomoge


http://r5.fodey.com/1b5b18efa295041ee99d2f8c86799e05b.1.gif

Offline

 

#4 2008-05-24 21:59:09

heineken

Nowy użytkownik

10524829
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: DLACZEGO NIE MA KLANU DARKNES WOLF?

Szkoda ze nie ma naszego klanu ..... ale ty do nas tez dolacz z toba bedzie razniej:)


Heineken

Offline

 

#5 2008-05-26 17:11:21

ronin

Administrator

8914232
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 37
Punktów :   

Re: DLACZEGO NIE MA KLANU DARKNES WOLF?

Milo to slyszec. To nie jest tak ze nie ma naszego klanu. Klan jest dopoki wy bedziecie sie trzymac razem. Ale niepowiecie ze teraz nie jestescie silniejsi. Przeciez o to chodzi aby stworzyc silniejszy Team; a to sie udalo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.studentwsti.pun.pl www.shippuudenonline.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.extreme-world.pun.pl www.wolfquest.pun.pl