Darknes Wolf



Nie szukali się zbyt długo w rozbawionym tłumie.
Zbyt wiele mieli ze sobą wspólnego.Łączyło ich zamiłowanie do krzykliwego,
kolorowego, fantazyjnego stroju, do zrabowanych błyskotek, mieczy,
których nie odpinali nawet do tańca.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Proszę zapoznać się z z nowymi wątkami w dziale SPRAWY KLANOWE.

#1 2008-02-09 22:27:20

ronin

Administrator

8914232
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 37
Punktów :   

Jak grac swoja klasą.

- Tank ( To ja ginę jako pierwszy, to ja musze w ostatniej chwili rzucić mass hate i dać wystarczająco dużo czasu kolegom aby mogli uciec. Moj Dmg? Jaki dmg! Jestem po to aby ściągnąć na siebie ten wielki topór! Mnie to draśnie ale mojego kumpla zabije... Jestem żywa tarcza, która wybiera kierunek marszu, jestem liderem i każdy kto tego nie zrozumie zczeźnie w popiołach AL. )

- DD ( Widzisz mnie? Moj błąd, juz nie żyje... Ty mnie nie możesz widzieć a twoje plecy to mój cel. Jestem wszędzie i nigdzie. Nigdy nie atakuje jako pierwszy ale jeśli juz ktoś zacznie to wsadzę mój sztylet w sam kręgosłup. Zawsze jestem z boku, jeśli potrzebujesz szybkiej śmierci zabierz mnie ze sobą. Nie bądź idiotą proszę i nie mów mi "Atakuj tamtego!" To ty albo ktoś inny jest na tyle głupi żeby ryzykować życie. Ja jestem po to aby nieść śmierć. )

- Nuker ( Witaj młodzieńcze. Twój zapal porywa mnie. Teraz jednak zrozum, nie jestem tym, którego ujrzysz w pierwszej linii. Jestem tym, który włada potężna mocą. Na moje skinienie palca przeciwnicy kładą się jak ścięty łan zboża. Ochron mnie a zamiennie pole bitwy w piekło... Oczywiście dla naszych wrogów. )

- Buffer ( Myślisz, ze jesteś wystarczająco bezpieczny w tej święcącej zbroi? Powiem jedno beze mnie jesteś jak kusza bez bełtów. Pozwól odezwę się do Wszechmogącego i sprawie, ze twa skora zamieni się w stal a twe mięśnie zamienia się w żywy ogień. Daj mi chwile i módl się ze mną a łaska Najwyższego nie opuści cię nigdy. )

- Healer ( Znowu wrzeszczysz wielki bohaterze? Uspokój się to wcale nie będzie bolało. Przecież masz sile na wrzaski wiec nie drzyj się, ze umierasz! Umarli nie maja zbyt dużo do powiedzenia. Śmierć nie interesuje się tobą... Jeszcze. Przestań bluźnić, widziałem wiele śmierci a ty nie masz pojęcia o czym mówisz. Jestem po to abyś nie musiał się martwic o swoje życie. Na moich barkach spoczywa odpowiedzialność odnośnie twej dalszej egzystencji. )

- Archer ( Moj luk jest twoja śmiercią. Myślisz, ze kolega z tym kozikiem zdarzy do mnie dobiec? Ha, ha. Dobre zarty. Nim postawisz pierwszy krok w ma stronę zamienisz się w jeża. Zawsze stoję niedaleko i zawsze trafiam w czuły punkt. Jestem tym, który dokańcza sprawę. No chyba żartujesz jeśli myślisz, że wejdę w ten wąski tunel. Moja siła to przestrzeń, zrozum to proszę. Jesteś głodny? Jak to czemu pytam. Nie widzisz? 200 metrów przed tobą siedzi bażant. Tak, ten ze strzałą w szyji... )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorn.pun.pl www.pzd.pun.pl www.wsbfir2010.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl