Darknes Wolf



Nie szukali się zbyt długo w rozbawionym tłumie.
Zbyt wiele mieli ze sobą wspólnego.Łączyło ich zamiłowanie do krzykliwego,
kolorowego, fantazyjnego stroju, do zrabowanych błyskotek, mieczy,
których nie odpinali nawet do tańca.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Proszę zapoznać się z z nowymi wątkami w dziale SPRAWY KLANOWE.

#1 2008-02-05 10:53:01

ronin

Administrator

8914232
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 37
Punktów :   

Ronin

Witam. Jestem liderem klanu i gram Spellhowlerem na 60 lvl. Mam na imię Marek mam 27 lat i jestem informatykiem z Białegostoku.Z l2 spotkałem sie poraz pierwszy około 4 miesięcy temu. Chcę byśmy stworzyli klan z ludzi o pełnym zaufaniu, lojalnych, zaangażowanych w sprawy klanu a przede wszystkim cierpliwych w nowo tworzącym sie klanie.

Główne zadania klanu na początek dotyczy w sumie fighterów. Expijcie buferów i healerów bo sami mają z tym problem. Odwdzięczą się wam przy oblężeniach kiedy będziecie błagać ich o bufy. Pomagajcie spoilom przy zadaniach związanych z ich profesją. Czyli zbieranie matsów. W nagrode szybciej bedziecie mieli sprzet top. Na początek dzięki tym zabiegom wymagających cierpliwości staniemy sie silniejsi. A musimy podnosić nie tylko swoje doświadczenie ale ogólny damage klanu co przydanam się podczas oblężeń. Życzę wam wszystkim miłego zespołowego grania, szybkiego expienia i zadowolenia z naszych spoilów ktorzy teraz ciężko pracują dla nas wszystkich. Nie zawiedźcie ich a oni nie zawiodą was. Powodzenia rycerze.



http://group4web.pl/Shot00001.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aaauni36.pun.pl www.preity.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.simtractorversions.pun.pl www.kareenaisaif.pun.pl